فرش 1200 شانه، ترکیبی از تکنولوژی و اصالت ایرانی

فرش 1200 شانه دنیای فرش با استفاده از جدیدترین و پیشرفته ترین تکنولوژی روز دنیا بافته میشود. استفاده از مواد اولیه مرغوب و با کیفیت که بهترین الیاف موجود در صنعت فرش ماشینی است فرش 1200 شانه را به محصولی زیبا و با کیفیت تبدیل کرده است که چشم هر بیننده ای را به خود خیره میکند.

فرش 1200 شانه ، جدیدترین محصول دنیای فرش است که با بهره گیری از آخرین تکنولوژی روز دنیا در صنعت بافت فرش ماشینی، تولید میگردد. فرش 1200 شانه محصولی نفیس  میباشد که با تراکم 3600 واقعی بافته شده و معادل فرشهای دستبافت تبریز میباشد. در بافت فرشهای 1200 شانه  از نخهای نمره 36 سه لا هیت ست شده و پود پنبه استفاده میشود که کیفیت، دوام، لطافت و زیبایی اینگونه فرشها را دو چندان ساخته است. این فرشها توسط دستگاههای HCI X2 شرکت وندویل بلژیک بافته میشود که تولیدکننده پیشرفته ترین تکنولوژی دستگاههای بافت فرش ماشینی جهان میباشد.

جنس نخ خاب یا همان پرز فرش 100 درصد اکریلیک هیت ست شده می باشد که فاقد هرگونه پرزدهی و ضد حساسیت است و احساس نرمی و لطافت خاصی را به پاهای انسان منتقل می کند.

تراکم بافت فرش ها ارتباط مستقيمي مي تواند با تراکم شانه داشته باشد. معمولا فرش هاي 1200 شانه داراي بيشترين تراکم (3600) مي باشد. هر چه تراکم بافت بالاتر باشد، وزن فرش بالاتر مي رود و قيمت آن بيشتر مي شود.فرش 1200 با تراكم بافت 3600 ريزبافت ترين فرش ماشيني بافته شده در جهان است.

یکی از مهمترین نکات در تعیین قیمت فرش همین تراکم فرش می باشد. هرچه تراکم شانه بالاتر باشد به طبع آن قيمت فرش نيز بيشتر خواهد بود بنابراين مي توان فرش 1200 شانه كاشان را  گرانترين و با كيفيت ترين فرش ماشيني كاشان دانست.

فروش فرش ماشینی 1200 شانه  در فروشگاه دنیای فرش به قیمت کارخانه و همراه با ضمانت اصل بودن فرش،7 روز ضمانت بازگشت فرش می باشد. 

بنابراين فرش 1200 شانه دنیای فرش كه با نخ صد در صد آكريليك هيت ست شده بافته شده است مي تواند تمام انتظاري را كه شما از يك فرش ماشيني مرغوب داريد برآورده كند.

گروه فرش های 1200 شانه تراکم 3600 که ریزبافتی بسیار بالا و شباهت بسیار زیاد با فرش‌های ابریشم دست بافت دارند و زینتی برای منزل شما محسوب می شوند.

 

پیام شما؟
در صورت پاسخ، من را با ایمیل با خبر کن
نظرات کاربران