گبه ماشینی، کد 3013
امتیاز: 5.00
کد محصول : 3013
کد سفارش پیامکی : 5973
بازدیدکنندگان: 1483
مدل ها :
قیمت: 590000 ریال
شناسنامه محصول

نوع

تعداد شانه تراکم نوع دستگاه نوع نخ وزن(کیلوگرم)
گبه  340 960 شونهرCTM 630 BCF هیت ست    31
گبه از قدیمی ترین و سنتی ترین انواع دستبافته های ایرانی هستند که قدمتی بیش از 3000 هزار سال دارند. گبه به سبب چیدمان رنگها و نقشها و سادگی و استقامت و پویایی طرحها میتوان در درجه اول ان را یک محصول هنری قلمداد کرد گبه هارمونی هماهنگ از رنگها و نقشها در نهایت سادگی و بی پیرایگی است. ممکن است گبه‌ای حاشیه نداشته باشد و یا نقوش آن قرینه نباشد.نقوش گبه مانند نقاشی کودکان است، ساده و بدون آلایش و الهام گرفته از طبیعت گبه امروز به خاطر نقوش خاص و ساده‌ی آن طرفداران زیادی پیداکرده است.
روش نگهداری گبه ماشینی حفاظت از رطوبت مداوم، حرارت و آتش، اشعه‌ی مستقیم و مداوم خورشید، سفید کننده‌های شیمیایی و اشیای نوک‌تیز و برنده است. این محصول دارای دارای گواهینامه Iso 9001 کیفیت می باشد 
 
 
در بافت گبه، حاشیه و نقوش طبق اصول متداول قالی‌بافی بافته نمی‌شود. ممکن است گبه‌ای حاشیه نداشته باشد و یا نقوش آن قرینه نباشد.نقوش گبه مانند نقاشی کودکان است، ساده و بدون آلایش و الهام گرفته از طبیعت. تفاوت دیگر گبه با قالی در رنگ‌بندی آن است  و جالب است بدانید گبه خود رنگ از اصالت بیشتری برخوردار است. گبه امروز به خاطر نقوش خاص و ساده‌ی آن طرفداران زیادی پیداکرده است.
روش نگهداری گبه ماشینی، حفاظت از رطوبت مداوم، حرارت و آتش، اشعه‌ی مستقیم و مداوم خورشید، سفید کننده‌های شیمیایی و اشیای نوک‌تیز و برنده است. 
این محصول دارای دارای گواهینامه Iso 9001 کیفیت می باشد و تحویل ان در تهران 4 روز و شهرستان ها 5 روز می باشد.
 
نظرات کاربران
پیام شما؟
در صورت پاسخ، من را با ایمیل با خبر کن
نظرات کاربران
    تعداد خرید خود را مشخص کنید:
    تعداد: